Parafia na Skałkach - Królowej Różańca Świętego w Dzierżoniowie przeżywała 31 maja podwójną uroczystość swojego proboszcza. Ks. prał. Zygmunt Kokoszka dziękował Bogu za 50 lat kapłaństwa oraz 75. rocznicę urodzin. Jubileuszowej Eucharystii przewodniczył bp Marek Mendyk. Wśród licznie zgromadzonych kapłanów obecny był również bp Stefan Regmunt, obchodzący w tym roku złoty jubileusz święceń kapłańskich. Szczególną grupę stanowili dawni wikariusze jubilata, którzy przybyli, by wspólnie modlić się i dziękować za jego wieloletnią posługę. Wypełniona wiernymi świątynia była wyrazem wdzięczności wspólnoty parafialnej za pół wieku kapłańskiej służby ks. prał. Zygmunta
