Polacy wygrywają z Czarnogórą!

Krzysztof Sitkowski/KPRP

Reprezentacja Polski wygrywa z Czarnogórą 2:1. Bramki dla naszej kadry zdobyli Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek.

Spotkanie było meczem w ramach eliminacji Mistrzostw Świata. Dzięki zwycięstwu Polska pozostaje liderem eliminacyjnej grupy E.

Jedyną bramkę dla Czarnogóry zdobył Stefan Mugosa.

Wynik meczu otworzył Robert Lewandowski. Piłkarz Bayernu zdobył bramkę po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego w 40-ej minucie. Wyrównał Mugosa w minucie 63-ej. Zwycięstwo naszej kadrze zapewnił Łukasz Piszczek zdobywając gola w 82-ej minucie.

Mecz rozegrano w Podgoricy w Czarnogórze.

2017-03-26 22:47

Minister sportu: zapowiadam nowy program "Sportowe Wakacje Plus"

Fotolia.com

Za kilka dni ogłosimy szczegóły nowego programu "Sportowe Wakacje Plus" - poinformowała w środę w Bydgoszczy minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk. Podkreśliła, że rządowi bardzo zależy na zdrowym spędzaniu czasu przez społeczeństwo w dobie epidemii.

#NiezbędnikMaryjny: Litania Loretańska - wezwania

Adobe Stock

Litania Loretańska to jeden z symboli miesiąca Maja. Jest ona także nazywana „modlitwą szturmową”. Klamrą kończąca litanię są wezwania rozpoczynające się od słowa ,,Królowo”. Czy to nie powinno nam przypominać kim dla nas jest Matka Boża, jaką ważną rolę odgrywa w naszym życiu?

Ks. prof. Waldemar Chrostowski: na kartach Pisma Świętego spotykamy ludzi karmiących nas wiarą

2024-05-28 10:12

Karol Porwich/Niedziela

„Na kartach Pisma Świętego spotykamy ludzi, którzy karmią nas swoją wiarą” - powiedział ks. prof. Waldemar Chrostowski. Wybitny biblista był gościem Bydgoskiego Kluby Frondy. Wydarzenie w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym nosiło tytuł: „Jak czytać Pismo Święte? Przyczynek do nowego tłumaczenia Pięcioksięgu Mojżeszowego”.

Świadectwo Anny i Adama Stachowiaków: życie w czystości...

„Stań w obronie Krzyża!” – obywatelska inicjatywa...