Zapraszamy na spotkanie w Mysłowicach, w sobotę 7 października o godzinie 18:00 w Centralnym Muzeum Pożarnictwa przy ul. Stadionowej 7a.
ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ
Pomóż w rozwoju naszego portalu
Reklama
Materiał pras.
Szanowni Państwo! Polska jest jedna i zmienia się na lepsze dzięki inwestycjom realizowanym przez rząd PiS! Porozmawiajmy o tym, jak buduje się nasza wspólna bezpieczna przyszłość Polaków ! - pisze Premier Morawiecki zapraszając na spotkanie.
Bądź na bieżąco!
Zapraszamy na spotkanie w Mysłowicach, w sobotę 7 października o godzinie 18:00 w Centralnym Muzeum Pożarnictwa przy ul. Stadionowej 7a.
ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ
Pomóż w rozwoju naszego portalu
Piotr Drzewiecki
Abp Grzegorz Ryś
W miniony poniedziałek w Opolu, zakończyło się dwudniowe spotkanie Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji, któremu przewodniczy abp Grzegorz Ryś, metropolita łódzki.
Karol Porwich/Niedziela
św. Andrzej Bobola
Niezwyciężony atleta Chrystusa - takim tytułem św. Andrzeja Bobolę nazwał papież Pius XII w swojej encyklice, napisanej z okazji rocznicy śmierci polskiego świętego. Dziś, gdy wiara katolicka jest atakowana z wielu stron, św. Andrzej Bobola może być ciągle stawiany jako przykład czystości i niezłomności wiary oraz wielkiego zaangażowania misyjnego.
swjacek.bytom.pl/
Parafia św. Jacka w Bytomiu
Diecezja gliwicka analizuje sprawę zwrotu ponad 27,3 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej przez parafię Św. Jacka w Bytomiu. Rzecznik diecezji ks. Krystian Piechaczek powiedział w rozmowie z PAP, że dla parafii "udźwignięcie takiego ciężaru jest rzeczą niemożliwą".
Reklama
Wiadomości
Kościół
Kościół
Wiara
Kościół
Kościół
Kościół
Wiadomości
Wiadomości